Strony www, tworzenie stron www, pozycjonowanie, sklepy, forum

Strony www
 
 

CMS - Content Management System

CMS

CMS System Zarządzania Treścią to narzędzie pozwalające na łatwą modyfikację i aktualizację strony www oraz na niej zawartej treści. Większość systemów Content Management System jest oparta na technologiach PHP lub ASPX. Są one łatwe w obsłudze i umożliwiają aktualizacje treści strony internetowej przez administratora bez konieczności znajomości technologii tworzenia stron www.

Systemy zarządzania treścią CMS i CRM umożliwiają samodzielną moderację informacji w postaci tekstów i obrazów publikowanych głównie w artykułach strony www. Duże rozbudowane serwisy internetowe korzystają z narzędzi CMS, w których skład wchodzą moduły zarządzające galeriami zdjęć, sondy, systemy komentarzy i oczywiście narzędzia edycji tekstu i innych umieszczanych na stronie publikacji.

Dobry system zarządzania stroną internetową CMS szybko wczytuje się nawet na słabszych łączach i komputerach.

Jako aplikacja internetowa lub aplikacja desktopowa zainstalowana na komputerze aktualizującego serwis www, zawiera ona proste w obsłudze narzędzia wyświetlane za pomocą przejrzystego interfejsu użytkownika. Narzędzia edycji treści strony www powinny pozwalać na szybką aktualizację informacji oraz zapobiec umieszczaniu materiałów, których forma i rozmiar mogłyby zagrozić układowi i wyglądowi serwisu internetowego.

Podaj swój numer telefonu - ODDZWONIMY!
Jeśli nie wiesz, które rozwią-
zanie jest dla Ciebie najlepsze

Reklama Multimedialna

Strony www w html, css, php, mysql, javascript i

Reklama Multimedialna

Telekomunikacja

Strony internetowe w html, css, php, mysql i

Telekomunikacja