Strony www, tworzenie stron www, pozycjonowanie, sklepy, forum

Strony www
 
 

Strony WWW

Pozycjonowanie strony www

Umiejętność zaprojektowania i stworzenia strony www jest wynikiem doświadczenia i obserwacji zmian i tendencji rynkowych na całym świecie. Dobra aplikacja internetowa jak sklep lub forum dyskusyjne wymaga dokładnego przygotowania, konsultacji specjalistów z dziedzin marketingu internetowego, ale też programistów i grafików odpowiedzialnych za długotrwałe bezbłędne działanie.

Wiedza na aktualnym poziomie zapewnia spójności, dostępność i efektywność strony www, która dodatkowo wspierana jest przez pozycjonowanie i działania reklamy internetowej. Agencja interaktywna wraz z grupą wykonującą aplikację pozyskuje informacje na temat pola działań firmy zlecającej oraz obserwuje i analizuje jej konkurencję i partnerów.

Wraz z rozpoczęciem prac ustalany jest wygląd strony www, jej logika i mechaniczne działanie, co zapobiega nie planowanym zmianom oraz wzroście kosztów. Klient otrzymuje możliwość wglądu w projekt strony www i pozostaje w stałym kontakcie z osobami odpowiedzialnymi za wygląd i działanie końcowego produktu.

Aplikacje internetowe jak forum, portal i sklep internetowy współdziałają z wcześniej zaplanowaną bazą danych klientów i użytkowników, która wymaga zabezpieczeń, administracji i specjalnych uprawnień z dziedziny Ochrony Danych Osobowych. Wszelkie formalności i kursy przeprowadza specjalista ODO, który ma za zadanie wdrożenie i szkolenie w zarządzaniu danymi klientów.

Czas wykonania i ceny strony www zależą od planowanych funkcjonalności. Strona internetowa przeznaczona dla małego przedsiębiorstwa lub osoby prywatnej wacha się pomiędzy 1500 a 5000 zł, uwzględniając roczną opłatę za utrzymanie domeny i serwera www. Aktualizacje i modyfikacje mechanizmów lub treści są rozliczane według godzinnych stawek, a w przypadkach prac o większym zakresie możliwy jest spis założeń, umowa i opłata stałej ceny.

Podaj swój numer telefonu - ODDZWONIMY!
Jeśli nie wiesz, które rozwią-
zanie jest dla Ciebie najlepsze

Reklama Multimedialna

Strony www w html, css, php, mysql, javascript i

Reklama Multimedialna

Telekomunikacja

Strony internetowe w html, css, php, mysql i

Telekomunikacja